חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

Thanksgiving to the Almighty for the Centenary of the Gate of Mercy Synagogue. Prayer celebrating the centenary of the “Gate of Mercy” Synagogue in Bombay. Dated Wednesday, 1 Sivan 5656 (May 13, 1896) and including prayers for the British Royal Family. In three columns, Hebrew, English, and Marathi. With decorative elements.

כותר תהלות לאל : ליום יובל בית הכנסת שער הרחמים בעיר במבאי ... תרנ"ו :
כותרים נוספים Thanksgiving to the Almighty
מקור/בעלים אוסף האפמרה - הספרייה הלאומית
מדפיס 1896
שנה תרנ"ו
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 230.
סוגה Occasional prayers (Jewish liturgy)
הערת תוכן ותקציר Ephemera Collection - The National Library of Israel
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: עותק 2 עם חותמת: David Salomon Sassoon
Language note/הערת שפה: עברית, אנגלית ומרתי.
שנה נוספת Valmadonna Trust
קרן נאמנות ולמדונה
לונדון - ולמדונה
לונדון - וואלמדונה
לונזר, ג'ק
לונצר, ג'ק
London - Valmadonna Trust
Lunzer, Jack
J.V. Lunzer
LON VALM
תיאור 1 ע'
32.5 × 41 ס"מ..
מתוך סדרה 5: תפלות תלויות ארוע
שפה עברית
אנגלית
מראטהי
מספר מדף/סרט/תיק V 1803 05 01
מספר מערכת 990017222780205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

לפריט בקטלוג הספריה

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?